❽ Bilard Ósemka :: 8 Ball Pool

darmowy bilard Ósemka

Dla kogo jest bilard?

Dla kogo jest bilard?

Bilard - gra dla mężczyzn

Bilard jest od dawna kojarzony jako tylko i wyłącznie męska gra, w którą jeśli już grają kobiety, to jest to spotykane w dość sporą dezaprobatą ze strony mężczyzn.

Kobiety raczej nie powinny starać się grac w te gry, które są uważane za wyjątkowo męskie, ponieważ wówczas tez na takie wyglądają w ich oczach.

Reklama: oceansystems.pl

Czemu ta gra jest uważana za męską? Ponieważ przeważnie przedstawiciele płci brzydkiej wybierają się pograć w bilard grupą kolegów, a przy okazji mogła jeszcze napić się w swoim zamkniętym gronie piwa, czy też obejrzeć interesujący ich mecz.

Fakt, że bilard nie wymaga żadnej siły fizycznej, jak większość innych sportów, które są przeznaczone tylko i wyłącznie dla mężczyzn widocznie nie przeszkadza zawłaszczać im tej gry.

Rzadko kiedy można zobaczyć przy stole bilardowym kobiet e, a już chyba nigdy nie można przy nim obserwować samych kobiet, które wybrałyby się na grę w gronie przyjaciółek.

Być może właśnie także dlatego mężczyźni przywłaszczyli sobie swoistą wyłączność na zajmowanie stołów do bilardu.

Kobiety a bilard

Kobiety i bilard to wydaje się być dla większości mężczyzn oksymoron, czyli para zupełnie do siebie nie pasująca.

Jednak kobiety przeważnie nie podzielają tego poglądu i także chętnie w niego grają, o ile nadarzy się im okazja.

Mimo, że mężczyźni wydają się być zbulwersowani w większości przypadków, kiedy jakaś Opani chce do nich dołączyć, to tak naprawdę podoba im się taka inicjatywa ze strony dam i chętnie patrzą na nie przy grze.

W barach różnego rodzaju rzadko można jednak nadal zobaczyć panie, które by się oddawały tej grze, jeśli już to przeważnie są one w otoczeniu mężczyzn, a nie samych swoich koleżanek.

Jednakże można mieć nadzieję, że w przyszłości także kobiety przekonają się do tej arcyciekawej i wciągającej gry i coraz częściej będzie je można zobaczyć przy stole bilardowym z kijkami w ręku.

Dla wielu mężczyzn jest to z pewnością widok bardzo miły, który z chęcią oglądaliby możliwie jak najczęściej a i same panie mogłyby dzięki tej grze poprawić swoja celność i koncentrację.

Bilard a dzieci

Dzieci nie powinny grać w bilard, ponieważ dla nich może okazać się to za bardzo niebezpieczne.

W prawdzie bilard nie niesie za sobą takiego zagrożenia jak ruletka, czy też gra w karty na pieniądze, ale zawsze może także się on stać źródłem bardzo niebezpiecznego uzależnienia, trym bardziej że dzieci i młodzież bardzo pociąga to co mogą robić dorośli, szczególnie jeśli dla nich jest to niedostępne.

Przeważnie dzieci nie maja możliwości także zagrania w tę grę, ponieważ Radko kto posiada stół do gry w domu, jako że musiałby być bardzo bogaty, a do barów, gdzie takie stołu się znajdują dzieci raczej nie maja wstępu.

Inaczej jest z młodzieżą, którą także taka gra, utożsamiana z prawdziwymi mężczyznami bardzo fascynuje i ich już do baru można wpuścić.

Trzeba pilnować swoje dzieci, by one nie zaczęły grać w takie gry, które nie są dla nich przeznaczone, ponieważ potem może się okazać, że sam bilard już im nie wystarcza i chciałyby one w najbliższym czasie, kiedy nadarzy się ku temu jakaś dogodna okazja, spróbować mocniejszych wrażeń.

Reklama:kamerzysta zgierz

Bilard i niebezpieczeństwo hazardowe

Hazard jest bardzo niebezpieczny, ponieważ nie dość, że można stracić bardzo pokaźne sumy pieniędzy, kiedy się go uprawia, nawet jeśli się komuś wydaje, że ma nad swoją grą kontrolę, to jeśli się jeszcze jest dość często gościem różnego rodzaju kasyn, to łatwo można się od niego uzależnić tak samo jak na przykład od alkoholu, a takie uzależnienie musi być koniecznie leczone.

Oczywiście bilard nie jest takim typowym hazardem jak chociażby ruletka, jednak jeśli ludzie zakładają się między sobą kto wygra, to sprawa zaczyna już przybierać dość niebezpieczny obrót, ponieważ taki właśnie hazard może już okazać się dość wciągający dla graczy.

Właśnie dlatego trzeba uważać nawet z bilardem, nieważne czy się zakłada na małe sumy, czy też już gramy na jakieś większe pieniądze, ponieważ po jakimś czasie niestety może się okazać, że jest to dla nas konieczne do życia.

W zasadzie bilard ma coś takiego w sobie, że naprawdę wciąga, nawet jeśli nie sama gra, to zakłady jakie w czasie niej się zawiera w niektórych przypadkach.

Reklama:http://www.eko-mik.pl

⯅ / ⯆

    Dodaj komentarz

    Spis treści · Mapa strony (XML)